Home / Oferta / Maszyny CNC / Speed 150-300

KSP 150-300 SPEED

Speed to flagowa wycinarka plazmowa KT7 CNC. Kompaktowe przecinarki plazmowe na przestrzeni lat instalowane w całej Europie, a także w Arabii Saudyjskieji i Indiach oraz kontynencie Afrykańskim. Polska obrabiarka plazmowa gwaratująca od lat rozwiązania w technologii obróbczej blach na światowym poziomie. Bezawaryjna wypalarka plazmowa, sprawdzona na wielu polach współczesnego przemysłu, gotowa do działania tuż po rozładunku, łatwa w obsłudze. Maszyna sterowana numeycznie daje możliwość przedłużania belki bramownicy co pozwala na wspłpracę z dedykowanymi obrotnikami do rur i profili. Kompaktowa budowa plotera plazmowego pozwala na ustawienie go w miejscach niedostępnych dla większych rozwiązań.

Plazma w obabiarkach CNC

Nowoczesne wycinarki plazmowe umożliwiają szybką pracę w materiale zachowując jednocześnie niezwykle wysoką precyzję wycinanych detali.

Proces cięcia nie wymaga podgrzewania materiału, szczelina cięcia jest wąska, zakres grubości materiału bardzo szeroki zaczynający się od 1mm. Koszty pracy przecnarki plazmowej CNC są niskie w porównaniu z innymi technikami obróbczymi. Zautomatyzowany palnik plazmowy to doskonałe rozwiązanie obróbcze idące w parze z precyzyjnymi ploterami plamowymi strowanymi numrycznie.

Wodny Stół Roboczy wycinarki plazmowej

Pole robocze obabiarki CNC pokrywa się z najpopularniejszymi rozmiarami blach dostępnymi na rynku, możliwość pracy do 57 mm. grubości oraz znane z innych aplikacji KT7 CNC systemy sterowania sprawiają iż wśród wypalarek plazmowyc klasa Silver znajduje szerokie spektrum odbiorców w Polsce i poza granicami kraju.

Sterowana numerycznie wycinarka plazmowa wnosi nową jakość do procesów produkcyjnych. KSP 150-300 SPEED to maszyna CNC na światowym poziomie. Stół wodny plotera plazmowego gwarantuje łatwą i czystą pracę bez koniecznosci stosowania systemów filtracyjnych.

Jakość i cena maszyny CNC

Dzięki doświadczeniom zespołu KT7 CNC zaprojektowano i wdrożono do produkcji ploter plazmowy łączacy w sobie ogromną jakość z przystępną ceną. Polska wypalarka plazmowa Silver to między innymi zintegrowany moduł sterowniczy, pełne ocynkowanie i kompaktowa konstrukcja. Dodając do tego legendarna bezawaryjność wypalarek plazmowych KT7 CNC otrzymujemy rozwiązanie większości problemów warsztatów, fabryki i działów utrzymania ruchu. Obrabiarka plazmowa KSP 150-300 SPEED to nowa jakość na wyciągnięcie ręki.

Cechy Szczególne obrabiarki plazmowej

 • niewielkie rozmiary
 • prędkość przejazdów do 25 m./min.
 • współpraca z obrotnikami do rur
 • łatwa obsługa
 • cięcie do 57mm.
 • zwarta budowa
 • Prędkość i zasięg wypalarki CNC

  Zastosowane w wycinarce Speed 100-200 przeniesienie napędu oraz możliwośc przedłużania belki roboczej pozwala pracować w rurach i profilach oraz osiągać wysokie prędkości przejazdowe.

  Precyzja pracy wypalaki sterowanej numerycznie

  Precyzyjne Sterowanie Numeryczne (CNC) maszyn pozwala z niebywała dokładnością kierować urządzeniem tnącym. Łuk plazmowy bądź płomień tnący zestawu tlenowo-gazowego w parze z odpowiednim rozwiazaniem KT7 CNC wprowadza procesy przemysłowe na nieosiagalny dotychczas poziom.
  Bezawaryjność, sprawdzone rozwiązania oraz ogromne doświadczenie w dostarczaniu maszyn do plazmowej obróbki blach na całym świecie dają absolutną pewność jakosci maszyn KT7 CNC. Oszczędność czasu i pieniędzy jest widoczna od pierwszych chwil użytkowania wycinarki plazmowej. Ławość obsługi sprawia, że praca obrabiarkmi plazmowymi KT7 CNC to czysta przyjemność.


  Specyfikacja techniczna wycinarki plazmowej CNC
  KSP 150-300 SPEED

  Rodzaj stołu Wodny
  Nośność stołu 4000 kg
  Waga netto maszyny 750 kg
  Ilość wody 500 l
  Prędkość przejazdu 25000 mm/min
  Cięcie gazem NIE
  Ocynkowana konstrukcja TAK
  Malowanie TAK
  Rozmiary maszyny 3700x2040x1280 mm
  Poszerzenie bramownicy TAK

  Nominalne pole robocze 1500x3000 mm
  Typ pulpitu Zintegrowany wersja B
  Rozmiar monitora 20’’
  Monitor dotykowy NIE
  Interfejs USB 2x
  Klawiatura Metalowa
  Manipulator kulowy TAK
  Regulator wysokości TAK
  Program CAM TAK
  Program CAD TAK
  Program do cięcia TAK
  Kule transportowe TAK
  Uchwyty na widły TAK
  Regulowane nogi podporowe 6
  Wanna stal nierdzewna

  System autom. smarowania TAK
  Centralny napęd bramy Heavy Duty Tape TAK
  Napęd bramy obustronny na listwie zębatej NIE
  LSCG - Leveling System Chamfering Gates TAK
  DR - Dynamic Referencing TAK
  QS - Quick Start TAK
  RBE - Rotary Basing Edge TAK
  TSC - Torch Sensor Control TAK
  Stop&Go TAK

  Speed

   

  Wycinarka plazmowa CNC - KSP 150-300 SPEED

  Niezawodna wypalarka plazmowa sterowana numerycznie o polu roboczy, 150x300cm. Sprawdzona na przestrzeni lat w różnych środowiskach, zaprojektowana i budowana w Polsce. Obrabiarka CNC umożliwiająca współpracę z obrotnikami do rur i profili. Flagowa wycinarka plazmowa sterowana numeryczni firmy KT7 CNC.